Časopis «Kocour v pytli»

Co je to «Kocour v pytli»? Nyní to není jen frazeologie, ale také zajímavý časopis s pestrými ilustracemi, který si děti i rodiče jistě zamilují! Chcete nahlédnout do svého dětství? Pak jste zde vítáni!

Literárně-informační časopis, který zachovává nejlepší tradice slavného časopisu Murzilka, přináší relevantní obsah, který je zajímavý pro moderní bilingvní děti a dokonce i pro teenagery a který podněcuje jejich touhu po poznání a zvídavost. Časopis přináší také mnoho užitečných informací pro moderní rodiče, kteří rádi tráví zajímavé chvíle společně se svými dětmi a chtějí si vlastníma rukama vytvořit skvělý rodinný kreativní prostor.

 

журнал для билингвов

Stezka «Kocour v pytli» vede do mnoha zemí světa a spojuje celé rodiny žijící na různých kontinentech! 🐾 Centrum dalšího vzdělávání Brusnika vám rád pomůže. Z vlastní zkušenosti víme, jak obtížné je přimět vícejazyčné dítě, aby se zajímalo o čtení, a to zejména v ruském jazyce.

Pokud si časopis předplatíte, budete každý měsíc dostávat pestrá, nová, vzrušující a poučná čísla, která budou zajímavá jak pro děti, tak pro dospělé! «Kocour v pytli» můžete obdržet také v elektronické podobě. Buďme přátelé!

 

Většina z nás nemůže jet všude, mluvit s každým nebo navštívit všechna města na světě. Nemáme čas, peníze ani tolik přátel. Všechno, co hledáte, na světě existuje, ale prostý člověk z toho na vlastní oči vidí jen jednu setinu a zbylých devadesát devět procent se dozví z knihy.

Ray Bradbury «Fahrenheit 451°»