Jazykové korektury a překlady

Profesionální korektura

Centrum Brusinka, z.s. nabízí profesionální jazykové korektury a úpravy písemností:

— bakalářských, disertačních, závěrečných, seminárních, absolventských, ročníkových, postupových prací psaných v ruštině
— opravy písemných projevů žáků základních a středních škol
— korektury velkého rozsahu (akademické práce, knihy, webové stránky) jakýchkoliv ruských textů

Při koreruština brnoktuře ruštiny se zaměříme na gramatiku i stylistiku, veškeré nesprávnosti, chyby, překlepy a opravíme je dle pravopisu ruského jazyka. Korektury provádí profesionální a vyškolený korektor. Využijte jazykové korektury vaší práce, vaše texty můžete zasílat již dnes.

Orientační cena korektury: jazyková korektura textu provedená rodilým mluvčím vyjde zhruba 177 Kč za normostranu. Práce se odvíjí od počtu normostran a termínu, ve kterém požadujete danou korekturu dodat. Normostrana obsahuje 1 800 znaků včetně mezer. Poskytujeme slevy pro studenty a neziskovky (počet znaků počítaný bez mezer). Jazykové korektury ruského jazyka pro vás zajistíme na nejvyšší úrovni, rychle a kvalitně!

Překladatelský servis

Nabízíme též překladatelský servis. Zajišťujeme pečlivé překlady běžných i odborných textů z češtiny a angličtiny do ruského jazyka, pak z ruštiny do angličtiny. Cena obecného překladu do ruštiny se odvíjí vždy od konkrétní zakázky.

Orientační cena: cena jedné normostrany je 265 Kč, specializace — 350 Kč, poskytujeme slevy pro studenty a neziskovky (počet znaků počítaný bez mezer)

Objednat překlad nebo korekturu