Angličtina v Brně

angličtina v Brně

Angličtina v našem Centru je zaměřena hlavně na rozvoj mluvení a psaní.

Nabízíme doučování anglického jazyka jakékoliv obtížnosti (od Beginner po Advanced), plus i angličtinu ori děti a dospělé a také pro studenty (ZŠ, SŠ, VŠ), včetně intenzivních kurzu angličtiny s důrazem na komunikaci.
Zlepšete svoji angličtinu a žijte naplno! Naši kvalifikovaní učitelé vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

  • Děti se učí anglicky číst a psát, ale hlavně mluvit. Současně studenti rozvíjejí své komunikační dovednosti pomocí kreativních úkolů, projektů, vzdělávacích her, písní a znalostí kultury anglického světa. Široká škála úvodních textů, interaktivních a zábavných cvičení, vizuálních materiálů, které pomáhají dosáhnout vynikajících výsledků ve třídě a ve všech situacích, když musíte v praxi používat angličtinu. Při výuce jsou brány v úvahu rozdíly věku: rysy myšlení, pozornosti, paměti. Postupně budeme budovat základ jiné jazykové reality po jednotlivých cihlách slovní zásoby, gramatiky, intonace tréninku a výslovnosti. Děti se naučí komunikovat v jiném jazyce, přestanou považovat angličtinu za nudný předmět a v praxi pochopí, jak skvělé je mluvit anglicky krásně a správně!
  • Dospělé mohou zcela soustředit na jeden jazyk a dosáhnout v něm maximálního pokroku. Máte zájem posunout se v kariéře, připravit se na studium nebo se zlepšit v komunikaci v nejrůznějších společenských situacích? Jazykové kurzy angličtiny pomohou zlepšit se v konverzaci, gramatice nebo s přípravou na zkoušku z anglického jazyka.
  • Máte chuť zlepšit své rétorické dovednosti? Nabízíme kurzy rétoriky v angličtině pro dětí a dospělé — Public speaking. Na tomto kurzu vám překopeme standardní pohled na pojem rétorika a zaměříme se na to, jak svým projevem skutečně zaujmout. Správná komunikace a rétorika je nejsilnějším nástrojem, který máme.
  • Další možností je kurz hereckého umění, nebo výuka hry na klavír a zpěv, a také výtvarné kurzy v angličtině.

Navíc děláme tábory, nabízíme únikovky a zajímavé hry a setkání s rodilými mluvčími.

Přihláška (také piště na info@brusinkabrno.cz)