Výuka jazyků na míru – ruština, čeština, angličtina, němčina, italština

brusinka brno rustinaChtěli byste se u nás učit, ale nenašli jste odpovídající nabídku? Žádný problém. Centrum Brusinka, z.s., který se nachází v městské části Brno-Královo Pole, nabízí možnost otevření jednotlivých skupin dle vašich představ a požadavků.

Máte skupinu minimálně 3 lidí, které znáte a chcete se s nimi pravidelně učit? Preferujete individuální nebo online výuku? Vyplňte, prosím, formulář níže. Spolu najdeme nejlepší způsob, jak naplnit cíle vašeho jazykového vzdělávání.

Nehledě na to, jestli se jedná o individuální trénink nebo skupinovou výuku – vždy sledujeme váš hlavní cíl, tedy z jakého důvodu se konkrétní jazyk učíte a za jakým cílem směřujete.

Chcete se cítit sebevědomě při cestách do zahraničí nebo potřebujete pro zaměstnance firemní kurzy? Chcete mít jistotu, že uspějete u zkoušek nebo hledáte doučování ruštiny, angličtiny nebo češtiny pro děti? Dostalo se vaše náctileté dítě do problémů s jazykovou výukou? Obraťte se na nás. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Páteř našeho týmu je složena ze zkušených lektorů, absolventů jazykových oborů na VŠ. K efektivnímu naplnění vašich cílů hledáme a vybíráme optimální cesty a výukové materiály.

Výuka na míru

*Garantujeme důvěrnost veškerých informací. Ochranu Vašich osobních údajů považujeme za svou prioritu.