Divadlo v Brně

Ruské a anglické divadlo‎ - Multilingual Acting Studio Foxberry

Zpěvačka a herečka Elizaveta Černiak zve všechny na praktický kurz herectví a rozvoje osobnosti v Brně! Během výuky se naučíte pracovat s řečí a hlasem, osvojíte si základy herectví podle programu divadelního institutu, zúčastníte se kontaktní improvizace, zahrajete si své první role. Kurz Elizabeth Chernyakové je jedinečnou příležitostí, jak realizovat svůj potenciál prostřednictvím herectví a ztělesňovaní.

Kurzy v angličtině anebo ruštině probíhají v oddělených blocích pro děti od 6 let, pro teenagery a pro dospělé.

Cena:

Dětské divadelní studio
1800 Kč pro první dítě na 15 lekcí za pololetí
1500 korun pro druhé dítě na 15 lekcí půl roku

Kurz herectví pro dospělé (18+)
1000 Kč za blok 5 lekcí

Skupiny I a II. Praktický kurz herectví pro děti a mládež

Zveme děti od 6 let do studia herectví Elizavety Černiak v Brně!

Program zahrnuje cvičení pro rozvoj plasticity, koordinace a hudebnosti, základy herectví, jevištní řeči a jevištního pohybu (na základě přípravných kurzů GITIS - Ruské akademie divadelního umění), cvičení pro práci s prostorem a hudbou.

V našem studiu se děti budou učit mluvení a hereckému uvolnění, naučí se zpívat a tančit, budou si moci vybrat sólové číslo, realizovat svůj herecký potenciál, získají dovednosti pracovat v tvůrčí skupině a budou se moci účastnit minipředstavení a koncertů.

Cíle výuky ve studiu:

Vývoj řeči
Zlepšení volných komunikačních dovedností a sebevyjádření
Improvizace
Překonávání strachu z publika a jeviště
Rozvoj hereckých dovedností
Zlepšení schopností sebeprezentace

Studenti studia se podíleli na produkci pěveckého a tanečního čísla pro festival Ars Poetica 2019 v Brně. Účastníci obdrželi cenu za druhé místo v soutěži a zvláštní cenu od ruského konzula. Měli také reportážní vystoupení ve dvou částech: koncert a představení.

Skupina III. Praktický kurz herectví pro dospělé

Jaké výhody vám tyto kurzy přinesou?

V našem kreativním studiu můžete objevit nové možnosti pro své tělo a hlas, objevit svůj tvůrčí potenciál, uvěřit ve své síly a naučit se sebevědomě vystupovat na různých veřejných vystoupeních. Pokud máte rádi divadlo a už dlouho toužíte nahlédnout do jeho zákulisí a vyzkoušet si roli herce, pak je tento kurz určen právě vám. Pod vedením našeho lektora si vyzkoušíte zajímavá a neobvyklá herecká cvičení, objevíte svůj talent a najdete klíč k seberealizaci, poznáte tajemství inscenování ideálního představení a budete se moci předvést ve skečích a malých představeních.

Čeká vás důležité jednání nebo pracovní pohovor a chcete se cítit sebejistě? Chcete se naučit jasně vyjadřovat své myšlenky, ovládat emoce a včas najít správná slova? Nevíte, jak překonat sevření, které se objevuje v těle během důležitých schůzek? Naučíme vás, jak se cítit dobře v různých situacích, jak najít originální řešení, jak improvizovat a jak jednoduše nechat situaci plynout ve správný okamžik. Kurzy budou užitečné i pro všechny zodpovědné rodiče, kteří nemohou najít příležitost k seberealizaci a veškerý svůj volný čas věnují dětem.

Výuka probíhá ve skupinách až pro 8 osob. Individuální přístup ke každému, náboj elánu a dobrá nálada jsou zaručeny!

Skupina IV. Ruské divadlo v Brně

Účast na divadelních hrách a představeních.

Skupina V. Anglické divadlo v Brně

Scény, mono-performance, představení.

Zápis do centra