Справочная по русскому языку

ruština v brně

Jazyková poradna pro ruský jazyk Centra Brusinka zahájila svou činnost v roce 2019. Poskytuje jazykové poradenství nejrůznějším uživatelům ruského jazyka. Vzhledem k narůstajícímu počtu zájemců o výuku ruštiny pomáháme lidem se v jazyce zorientovat. Považujeme Jazykovou poradnu pro ruský jazyk za důležitou a nedílnou součást naší práce.

Poradna zdarma pomáhá zájemcům, jak napsat, vyslovit, skloňovat, časovat nějaké slovo, také pomůže vysvětlit význam slova a jeho původ.

Pokud Vaše dítě nezvládá úkoly do školy nebo potřebuje pomoc s výukou ruštiny a Vy si nevíte rady, nabízíme Vám možnost bezplatného konzultování s pracovníky našeho centra. Budeme se Vám věnovat nejenom při hodinách (pokud si vyberete některý z našich kurzů), ale také v případě, že budete mít otázky nebo nejasnosti. Rádi Vám odpovíme.

Obáváte se, že Vám unikají jemné rozdíly během výuky? Doporučíme Vám, zda je užití konkrétního slova vhodné v určitém kontextu, zda jsou věta či souvětí vhodně konstruovány a stylisticky správné.

Nabízíme podporu všem, kteří by se chtěli naučit dobře mluvit, číst a psát rusky nebo
se jen tak chtějí na něco zeptat.

Také nabízíme překlady, korektury, namluvení textu v ruštině.

Telefonická linka jazykové poradny: 608 454 618
Také můžete se na nás obrátit vyplněním formuláře níže.

Těšíme se na vás!

Jazyková poradna