LitRes: Škola

Díky skvělému projektu «LitRes: škola» centrum «Brusinka» má k dispozici speciální elektronický katalog 500 knih. Projekt «LitRes: škola» na základě «LitRes: Knihovna» a umožňuje školním knihovnám po celém světě půjčovat studentům elektronické knihy prostřednictvím systému "půjčování knih". Při tomto přístupu si čtenář může po potvrzení požadavku správou knihovny sám vypůjčit jakoukoli knihu vhodnou pro jeho věk. "Knihy zdarma" jsou čtenářům vydávány v libovolném množství bez jakéhokoli omezení.
Také studenti školy, kteří jsou zaregistrováni v knihovně, mohou v katalogu najít knihy doporučené učiteli. Například když student dostane od učitele za úkol přečíst určitou knihu, najde si ji v katalogu na stránkách školy. school.litres.ru nebo v mobilních aplikacích (sch.litres.ru/go), ihned získá samoobslužným způsobem (tlačítko "vypůjčit z knihovny" nebo "vypůjčit pro sebe") a začne číst:
Ruská knihovna v Brně

Kromě toho si díky tomuto projektu můžeme sestavit vlastní seznamy doporučené četby - na prázdniny, na léto, když už dítě doma přečetlo všechny knihy a chtělo by něco nového, nebo je nemocné a sedí doma a nudí se a v dalších podobných případech. Děkujeme společnosti LitRes za tuto mimořádně užitečnou příležitost.

Získání elektronického čtenářského průkazu «LitRes: škola» musíte projít registračním postupem podle tohoto odkazu.lit.to/2590

Přeji všem příjemné čtení!