Ukázkové lekce ruštiny pro základní školy a gymnázia

Centrum Brusinka v Brně nabízí možnosti výukového programu, přednášky, akce, workshopy v rámci ruského jazyka základní školy, které učí ruštinu od sedmé do deváté třídy jako volitelný předmět. Tematické zaměření výukových bloků vychází z moderních vzdělávacích programů a vlastních zkušeností. Každý program je sestaven jako kombinovaný celek odpovídající současným potřebám žáků. Účastníci na závěr programů obdrží materiály, které formou pracovních listů shrnují poznatky a tematické okruhy, s nimiž se v průběhu lekce seznámili a s nimiž může učitel ve třídě nadále pracovat.

Ruština s rodilými mluvčími přichází do Brna ve větším rozsahu. Jedna vyučovací hodina se slevou pro základní školy stojí 70 Kč pro jednoho účastníka.

rustina v brne
Děkujeme ZŠ Holzova v Brně za výbornou recenze.

S výukovým programem jsme byli moc spokojení, naplnil naše očekávání. Děti se dozvěděly informace z oblasti reálií i jazyka, což mělo jistě pozitivní vliv. Organizace hodiny byla velice příjemná, aktivizující a bohatá na informace. Velmi cením dárečky pro děti v podobě písanek, pracovních listů a bonbonů. Paní lektorka je moc příjemná, mluvila srozumitelně a prokládala ruštinu češtinou, což děti ocenily a necítily se ztracené. Velmi doporučuji a vážím si naší spolupráce.

Lekce ruštiny pro základní školy, objednací formulář