Psycholog

Centrum Brusnika v Brně nabízí psychologické poradenství. Skopalová Natalija Nikolajevna, psycholožka dětí, dospělých a rodiny, vám pomůže pochopit problémy, které nevyhnutelně vznikají při výchově dětí, a zvládnout obtížné situace. Natalia je psycholožka a psychoanalytička (Sibiřský institut psychoanalýzy), členka Ruské školy psychoanalýzy a psycholožka brněnského centra "Brusinka". Poskytuje psychologické poradenství pro děti i dospělé.

Pracovní metody:
- Psychologické poradenství;
- Lacanovská psychoanalýza;
- arteterapie.

Hlavní činnosti:

- Práce s dětmi od tří let s vývojovými nebo zdravotními problémy a poruchami učení (včetně dyslexie). Problémy s adaptací v kolektivu, konflikty ve vztazích s rodiči nebo vrstevníky.
- Pomoc dospělým, kteří mají potíže ve vztazích s dětmi nebo manželem/manželkou. A také pracovat s dalšími problémy, které brání žít plnohodnotný život - krize, strachy, závislosti, psychosomatické příznaky.

Dětství je nejdůležitějším obdobím v životě každého člověka. Všechny nevědomé vzorce, všechny věci, které později neviditelně řídí náš život, se formují již v raném věku. Zatímco dětská psychika ještě není plně zformovaná, práce s psychoanalytikem je obzvláště účinná; pomáhá rychle odstranit tyto problémy, které by dospělý člověk překonával několik let.

Konzultace probíhají individuálně v prostorách klienta nebo na jiném vhodném místě (dle dohody). Náš specialista vás bude kontaktovat, jakmile bude poplatek za konzultaci připsán na váš účet.

 

 Цена
Пробная консультация530 Kč
Регулярные консультации
3 встречи1500 Kč
5 встреч2500 Kč
10 встреч4800 Kč
Запись к психологу