Psycholog

Centrum Brusnika v Brně nabízí psychologické poradenství. Skopalová Natalija Nikolajevna, psycholožka dětí, dospělých a rodiny, vám pomůže pochopit problémy, které nevyhnutelně vznikají při výchově dětí, a zvládnout obtížné situace. Natalia je psycholožka a psychoanalytička (Sibiřský institut psychoanalýzy), členka Ruské školy psychoanalýzy a psycholožka brněnského centra "Brusinka". Poskytuje psychologické poradenství pro děti i dospělé.

Pracovní metody:
- Psychologické poradenství;
- Lacanovská psychoanalýza;
- arteterapie.

Hlavní činnosti:

- Práce s dětmi od tří let s vývojovými nebo zdravotními problémy a poruchami učení (včetně dyslexie). Problémy s adaptací v kolektivu, konflikty ve vztazích s rodiči nebo vrstevníky.
- Pomoc dospělým, kteří mají potíže ve vztazích s dětmi nebo manželem/manželkou. A také pracovat s dalšími problémy, které brání žít plnohodnotný život - krize, strachy, závislosti, psychosomatické příznaky.

Dětství je nejdůležitějším obdobím v životě každého člověka. Všechny nevědomé vzorce, všechny věci, které později neviditelně řídí náš život, se formují již v raném věku. Zatímco dětská psychika ještě není plně zformovaná, práce s psychoanalytikem je obzvláště účinná; pomáhá rychle odstranit tyto problémy, které by dospělý člověk překonával několik let.

Konzultace probíhají individuálně v prostorách klienta nebo na jiném vhodném místě (dle dohody). Náš specialista vás bude kontaktovat, jakmile bude poplatek za konzultaci připsán na váš účet.

 

 Цена
Индивидуальная консультация 600 Kč
Семейная консультация750 Kč
Регулярные индивидуальные консультации
3 встречи1740 Kč
5 встреч2750 Kč
10 встреч5000 Kč
Запись к психологу