Jazykové a tvůrčí příměstské tábory v Brně

Plánujeme letní tábor od 16. do 20. srpna!

Zveme vaše děti na příměstský tábor Foxberry Town v Brně! Chtěli byste, aby vaše děti milovaly angličtinu a dokázaly ji plynule používat v každodenní komunikaci? Pak je náš nový tábor pro děti od 6 do 13 let Foxberry Town v Multikulturním Сentru Brusnika přesně to, co hledáte.

Je to celkem 5 dní komunikace včetně workshopu a procházek s zajímavou konverzační angličtinou (a navíc trochu češtiny a ruštiny), plánováním vlastního města, návštěvou u hasičů a navíc smyslové a zájmové hry a čtení, základy ekologického chování a aktivity, rozvíjející jazykové myšlení a kreativitu dětí.

V našem letním příměstském táboře Foxberry Town se děti naučí komunikovat v angličtině (navíc v ruštině a někdo i v češtině) a vyjadřovat se pomocí kreativity, osvojí si „podpisové“ anglické fráze a najdou nové přátele se stejnými zájmy. Budeme hrát venkovní a intelektuální hry, pořádat soutěže, úkoly, improvizační a taneční aktivity, výtvarné dílny a kognitivní procházky na čerstvém vzduchu. Na děti čeká pestrý program se spoustou her a zábavy.

Teplý oběd je v ceně.

Rozvrh: své děti můžete přivést vždy od 8.00 do 9.00, v 9.00 následně začíná společný program.
Děti si můžete vyzvednout od 15.30 do 17.00.
Adresa: Poděbradova 133, Brno-Královo Pole
Cena: 2800 Kč za celou směnu, druhé dítě rodiny - 2200 Kč
Registrace a platba: do 30. června včetně

anglicky tabor v brne

Minulé tábory

První příměstský tábor pro děti „AZBUKA“ v ruštině se konal ve dnech 3. až 7. srpna 2020 v Brně na pracovišti Lata - SVČ Lužánky.

Provedli jsme také spousta výletů s dětmi. Fungujeme v Brně už více, než 5 let.

PŘIHLÁŠKA NA PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V BRNĚ