Українська школа у Брно

Andriana Bobal

Učitelka ukrajinského jazyka

Бобаль Андріана — молодий дипломований спеціаліст з дошкільної освіти. Українка що переїхала жити до Чехії, а саме в місто Брно. Закінчила Мукачівський Державний Університет. Працювала з дітками по підготовці до школи у SMART клубі у себе в місті.

З вересня 2022 року буду займатись з дітками у Мультикультурному центрі Brusinka в Брно. Я просто обожнюю дітей і розуміюся на тонкощах їхнього виховання.Спілкування з дітьми приносить мені велике задоволення. Саме спілкуючись з малюками можна поринути в «країну дитинства», навчитися бути щирою, радіти та вірити в чудеса. Я маю можливість спостерігати та відчувати, що дітки дають нам дорослим підтримку та життєву енергію. Я усвідомлюю, що моя професія є нелегкою, але я готова до подолання різних труднощів! Для успішної взаємопраці з дітками я вважаю що маю усі відповідні, особистісні якості. Я є уважною,відповідальною, чуйною, тактовною, товариською, терплячою, виявляю схильність до роботи з дітками, маю хорошу память, увагу та високі комунікативні здібності!

З нетерпінням чекаю ваших діток до себе на різновікові заняття!

Bobal Andriana je mladý vystudovaný specialista na předškolní vzdělávání. Ukrajinka, která se přestěhovala do České republiky, konkrétně do města Brna. Vystudovala Mukačevskou státní univerzitu. Pracovala s dětmi připravujícími se na školu ve SMART klubu ve svém městě.

Od září 2022 budu pracovat s dětmi v Multikulturním centru Brusinka v Brně. Děti prostě zbožňuji a chápu složitosti jejich výchovy.Komunikace s dětmi mi přináší velkou radost. Právě komunikací s dětmi se můžete ponořit do „země dětství“, naučit se být upřímní, radovat se a věřit v zázraky. Mám možnost pozorovat a cítit, že děti nám dospělým dávají oporu a životní energii. Uvědomuji si, že moje profese není snadná, ale jsem připraven překonat různé obtíže! Věřím, že mám všechny vhodné osobní vlastnosti pro úspěšnou interakci s dětmi. Jsem pozorná, zodpovědná, citlivá, taktní, společenská, trpělivá, projevuji sklony k práci s dětmi, mám dobrou paměť, pozornost a vysoké komunikační schopnosti!

Těším se, že přivítám vaše děti do tříd různého věku!