Bc. Anna Denisiuk

Administrátorka, vedoucí turistického oddílu

Administratorká centra, specialista na HR, vedoucí turistického oddílu Multikulturního Centra Brusinka. V roce 2008 absolvovala Ekonomickou fakultu Polytechnické univerzity v Petrohradě, obhájila diplomovou práci v oboru personální management, pracovala v HR službách v různých podnicích. Od léta 2020 je certifikovanou průvodkyní v ČR a Praze. Pořádá výlety pro děti i dospělé v Brně a okolí.

Pořádám veřejné exkurze po Brně pro rusky mluvící turisty už více než 8 let. Od roku 2018 pracuji také jako administrátorka v Multikulturním Centru Brusinka v Brně. Ve volném čase ráda čtu knihy, sleduji filmy a chodím s rodinou na procházky do přírody.

Администратор центра, специалист по кадрам, руководитель туристического направления. В 2008 году окончила экономический факультет Политехнического университета в Санкт-Петербурге, защитила дипломную работу по управлению персоналом, работала в кадровых службах на различных предприятиях. С лета 2020 года является сертифицированным гидом по Чешской республике и Праге. Проводит экскурсии для детей и взрослых в Брно и окрестностях.

Я провожу экскурсии по Чехии уже больше 8 лет, с 2018 года также работаю администатором в центре Brusinka в Брно. В свободное время я люблю читать книги, смотреть фильмы и гулять на природе с семьёй.