italština v brně

Silvia Di Carlo

Učitelka italštiny a angličtiny

🇬🇧 My name is Silvia Di Carlo and I study special education at the Faculty of Education of the Masaryk University. I am half Italian, I was born in Italy and I lived there for 14 years.

Therefore, I can offer help with Italian and English, and I can teach total total beginners as well.
I can also offer conversation lessons. I am quite experienced in teaching both younger students and adults, babysitting and sports coaching, mainly gymnastics. In my free time I like to exercise, learn new languages and I love to sing.

🇨🇿Jmenuji se Silvia Di Carlo a v současné době studuji speciální pedagogiku na pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Jsem napůl Italka, narodila jsem se v Itálii, kde jsem žila do svých čtrnácti let. Ráda vám tedy pomůžu s italštinou či angličtinou, nebo vás naučím mluvit těmito jazyky od úplného základu.

Také vám můžu pomoci s konverzací. Mám zkušenosti s doučováním mladších žáků i dospělých a s hlídáním a vedením pohybových aktivit dětí, především gymnastiky. Ve volném čase ráda sportuji, učím se jazyky nebo zpívám.

Italština je šestým nejrozšířenějším jazykem v Evropě. Italsky se mluví v Itálii, v San Marinu, ve Švýcarsku, ve Vatikánu či na Maltě. Na světě je spousta italsky mluvících komunit a italská kultura je jednou z nejobdivovanějších. V České republice není italština běžná, ale na dovolené v Itálií je znalost tohoto jazyka velmi praktická. Navíc to místní obyvatelé opravdu ocení! Italská kuchyň je také jednou z nejuznávanějších na světě, proto je velkou výhodou mít možnost rozumět původním receptům a postupům.

Přihláška (také piště na info@brusinkabrno.cz)