čeština v Brně

Jana Galačová

Učitelka češtiny a tance

Jana Galačová je  absolventkou bakalářského studijního programu na Ostravské univerzitě, obor ruská a polská filologie. V současnosti dokončuje navazující magisterské studium, obor učitelství ruského a polského jazyka pro střední školy.

Zkušenosti s učením nasbírala na praxích v základních a středních školách v rámci univerzity, dále díky kroužku Angličtina hrou, který vedla jako lektorka, poté učením swingových tanců v tanečních školách v Ostravě a v neposlední řadě také učením češtiny pro cizince v jazykové škole. V Centru Brusinka pracuje od roku 2022.

Lekce českého jazyka pro cizince mohu nabídnout online i offline. Ráda na lekcích vytvářím příjemnou atmosféru pomocí mého osobního a individuálního přístupu, soustředím se na to, co studenty zajímá a snažím se to zapojit do lekcí a také vymýšlet různé nové aktivity, aby byly hodiny pestré. Chci odstranit bariéry a co nejvíce rozmluvit studenty.

Dlouho se věnuji i lektorováním swingových párových i sólových tanců z 20.-40. let minulého století. Můžeme se společně ponořit do swingové hudby, pochopit její principy a naučit se základní i pokročilé figury.

Těším se na vás!

Možnosti výuky/Варианты записи:
1) Čeština pro žáky základních škol a studenty / чешский язык для школьников и студентов;
2) Čeština pro cizince s jakoukoli úrovní jazykových znalostí s úplným ponořením / чешский язык для иностранцев с любым уровнем знаний языка с полным погружением.

Přihláška (také piště na info@brusinkabrno.cz)